Kartal Oto Ekspertiz

Kartal Oto Ekspertiz

İkinci el araç alım satımı için ekspertiz yaptırmak büyük önem taşıyor. Araçta hasar olup olmaması, daha önceden onarım yapılıp yapılmaması, aracın çalışan ve çalışmayan aksamları gibi bir çok detayın bilinmesi kısacası aracı tanınması şarttır. Bu konuda tarafsız ve bağımsız olarak hizmet veren kartal oto ekspertiz firmamıza güvenebilirsiniz. Hiç bir galeri, araç markası ve oto tamir servisi ile anlaşmamız yoktur. Bizim işimiz oto ekspertizi yapmak, aracı en ince ayrıntısına kadar incelemek, gördüğümüz ve test ettiğimiz her şeyi rapora dökmektir.

Full Ekspertiz Hizmeti

Son teknolojiye sahip ekipmanlarımız, robotlarımız ve araçlarımızla sıfır hata oranında hizmet veriyoruz. Ekipmanlarımız İSO ve CE sertifikalıdır. Araçta olmayan hatayı yazmadığımız gibi mevcut hataları da kesinlikle gizlemiyoruz. Müşteri beklentilerini karşılamak için duyarlı ve güvenli bir hizmet vermeyi hedefliyoruz. Firmamızın usta ve teknisyenleri alanlarında eğitimli ve sertifikalıdır. Yapılan her bir muayeneyi olması gereken kriterlere göre yorumlayıp raporlandırıyoruz. Herkes tarafından anlaşılabilecek detaylı oto ekspertiz raporunu bilgisayar ortamında yazıyoruz. Bir çıktısını firmamıza ait mühür ile mühürleyip tarafınıza teslim ediyoruz.

Aracın geçmişte ve mevcutta işlenmiş tüm sorgularını, pert kaydını, hasar incelemelerini, aracın kaç sahibi olduğunu inceleyerek detaylı oto ekspertiz raporunda belirtiyoruz. Aracın motor sistemini, elektrik elektronik bağlantılarını, aydınlatmalarını, iç ve dış kontrollerini, karşılaştırmalı testlerini, boya kalınlığını kısacası her bir detayını itina ile inceliyoruz.

Verdiğimiz Hizmetler

İkinci el araç ekspertizini hiç bir ayrıntıyı atlamadan detaylı, hızlı ve tarafsız bir şekilde yapıyoruz.

  1. Araç iç ekspertizi
  2. Fren sistemi testleri
  3. Dosya ve detay sorgulama
  4. Süspansiyon testleri
  5. Mekanik aksam ekspertizi
  6. DYNO testleri
  7. Araç dış ekspertizi
  8. Motor aksamı ekspertizi
  9. Kaporta boya ekspertizi